MASTER
 
  January 2019  
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Past Events

annie-יננא

annie-יננא

פתח תקווה, IL
המחזמר המצליח אנני חוזר לבימות ישראל והפעם בפ"ת
Tue, Sep 11 2018 5:00 PM Fri, Oct 5 2018 7:30 PM

עלובי החיים 2018

עלובי החיים 2018

פתח תקווה, IL
המחזמר עלובי החיים
Thu, Aug 9 2018 1:00 AM Sat, Sep 1 2018 1:00 PM

עולם היורה הקרנה פרטית בתיאטרון האור

עולם היורה הקרנה פרטית בתיאטרון האור

פתח תקווה, IL
ארבע שנים לאחר שפארק השעשועים ואתר הנופש היוקרתי "עולם היורה" הושמד על ידי דינוזאורים, נסגר למבקרים וננטש, האי איסלה נואבה, מאוכלס על ידי הדינוזאורים השורדים, אשר חיים חיי פרא בג'ונגלים. כאשר הר הגעש הרדום של האי מתחיל להראות סימני חיים, מטרתם של אוון וקלייר הינה למנוע את אירוע [סגור] ההכחדה הקרב...
Thu, Aug 2 2018 10:00 PM Sat, Aug 25 2018 10:30 PM

קולנוע האור

קולנוע האור

פתח תקווה, IL
ארבע שנים לאחר שפארק השעשועים ואתר הנופש היוקרתי "עולם היורה" הושמד על ידי דינוזאורים, נסגר למבקרים וננטש, האי איסלה נואבה, מאוכלס על ידי הדינוזאורים השורדים, אשר חיים חיי פרא בג'ונגלים. כאשר הר הגעש הרדום של האי מתחיל להראות סימני חיים, מטרתם של אוון וקלייר הינה למנוע את אירוע  ההכחדה הקרב. השני...
Thu, Aug 2 2018 9:30 PM Mon, Aug 20 2018 10:00 PM

עלובי החיים les miserables

עלובי החיים les miserables

פתח תקווה, IL
מחזמר עטור השבחים
Thu, Aug 2 2018 1:30 PM Sun, Aug 5 2018 5:30 PM

הצגה מיוחדת בחטיבה

הצגה מיוחדת בחטיבה

פתח תקווה, IL
קלאסיקה של התיאטרון הקאמרי, בעברית המבריקה של המשורר אברהם שלונסקי והמוסיקה האהובה של המלחין דובי זלצר. לכל מי שראו את ההצגה בילדותם ורוצים להתענג עליה מחדש עם ילדיהם ונכדיהם.   טוחן עני המשתוקק להשיא את בתו למלך, מספר לו שהיא מסוגלת להפוך קש לזהב. כיוון שקופת הממלכה ריקה, קופץ המלך על המציאה. ...
Sun, Jul 2 2017 12:00 AM Thu, Jul 6 2017 10:00 AM

פסטיגל

פסטיגל

פתח תקווה, IL
*מופע מהמם
Sat, Jun 3 2017 9:00 AM Sat, Jul 1 2017 10:30 AM

פסטיגל

פסטיגל

פתח תקווה, IL
המופע המהמם עכשיו ביום העצאות
Wed, Apr 26 2017 9:00 PM Thu, May 11 2017 12:30 AM

עוץ לי גוץ לי- תיאטרון האור

עוץ לי גוץ לי- תיאטרון האור

פתח תקווה, IL
טוחן עני המשתוקק להשיא את בתו למלך, מספר לו שהיא מסוגלת להפוך קש לזהב. כיוון שקופת הממלכה ריקה, קופץ המלך על המציאה. האישון הקטן שמופיע לעזרת בת הטוחן הנאשת, מבקש בתמורה את בנה הבכור. לאחר תחנונים והפצרות הוא נאות לוותר, בתנאי שהמלכה הצעירה תדע לנחש את שמו.
Wed, Apr 19 2017 8:00 PM Thu, Jun 1 2017 4:30 PM

עוץ לי גוץ לי- תיאטרון האור

עוץ לי גוץ לי- תיאטרון האור

פתח תקווה, IL
"ואנוכי הוא הו הי היומי יודע מהו שמי?" טוחן עני המשתוקק להשיא את בתו למלך, מספר לו שהיא מסוגלת להפוך קש לזהב. כיוון שקופת הממלכה ריקה, קופץ המלך על המציאה. האישון הקטן שמופיע לעזרת בת הטוחן הנאשת, מבקש בתמורה את בנה הבכור. לאחר תחנונים והפצרות הוא נאות לוותר, בתנאי שהמלכה הצעירה תדע לנחש את שמו.
Sun, Apr 16 2017 10:30 AM Mon, Apr 17 2017 12:00 AM
  January 2019  
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31